Etykieta biznesu i savoir- vivre w Wielkiej Brytanii – Online

Etykieta biznesu i savoir- vivre w Wielkiej Brytanii – Online

Zapisz się

Big Ben
Photo credit: lennox_mcdough via Foter.com / CC BY-ND

Wybierasz się na spotkanie z brytyjskim partnerem biznesowym lub zamierzasz pracować w Zjednoczonym Królestwie a w dodatku chcesz poćwiczyć angielski? Ten kurs online jest właśnie dla Ciebie!

Kurs jest prowadzony przez doświadczonego trenera z indywidualnym podejściem dla Twoich potrzeb. Kurs trwa dwie godziny, składa się trzech modułów i odbywa się przy pomocy komunikatora skype. W czasie jego trwania możliwa jest 10-cio lub 15-to minutowa przerwa i wówczas kurs trwa analogicznie:  2 godziny i 10 minut lub 2 godziny i 15 minut.

Moduł 1: wykład (75 min)

Szkolenie online z najważniejszych zasad międzynarodowej etykiety biznesowej zawierający informacje na temat charakteru narodowego Brytyjczyków oraz informacje o formach zachowań praktykowanych przez Brytyjczyków. Podczas wykładu dowiesz się m.in. na czym polega słynny small talk oraz jakie tematy są wskazane a jakie są nie do pomyślenia dla Brytyjczyka oraz jakie są główne wartości narodowe w tym kraju. Z pewnością zainteresuje Cię fakt, że wszystkie moduły mogą zostać przeprowadzone w języku angielskim i jest to doskonała okazja, aby potrenować ten język przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii.

Moduł 2: zajęcia praktyczne (25 minut)

W tym module będziesz poproszony o rozwiązanie jednego zadania lub studium przypadku (case study), aby wiedza zdobyta w części pierwszej od razu znalazła praktyczne zastosowanie.

Moduł 3: Konsultacje indywidualne (20 minut)

W ostatniej części konsultacji on-line trwającej 20 minut możesz zadać dowolne pytania na temat etykiety biznesowej bądź też skonsultować wybrane przez siebie sytuacje czy dylematy wiążące się z tą tematyką. To czas dla Ciebie i to Ty decydujesz o tematyce ostatniej części konsultacji.

Cena: 200 zł brutto (język polski); 250 zł brutto (język angielski).

Informacja o prowadzącej:

photo_resizedDr Maria Pierzchała jest  absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wiedeńskiej Akademii Dyplomatycznej oraz Uniwersytetu Wiedeńskiego. Maria Pierzchała prowadziła zajęcia m.in. w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu a także w prestiżowej Szkole Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Genewie. Odbyła praktyki w ONZ w Nowym Jorku oraz w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jest autorką książki „Dyplomacja od podstaw w opowieściach ekspertów”.

Dodatkowe informacje: 0048 608 020 982

Zapisy na szkolenie

Etykieta biznesu i savoir- vivre w Wielkiej Brytanii – Online