Savoir-vivre w pigułce – Online

Savoir-vivre w pigułce – Online

Zapisz się

P2Kurs jest prowadzony przez doświadczonego trenera z indywidualnym podejściem dla Twoich potrzeb. Kurs trwa dwie godziny, składa się trzech modułów i odbywa się przy pomocy komunikatora skype. W czasie jego trwania możliwa jest 10-cio lub 15-to minutowa przerwa i wówczas kurs trwa analogicznie:  2 godziny i 10 min lub 2 godziny i 15 minut.

Moduł 1: Szkolenie on-line z najważniejszych zasad savoir-vivre (75 minut).  Wykładowi towarzyszy interesująca prezentacja.

Moduł 2: Zajęcia praktyczne i studium przypadku (case study) (25 minut)

W tym module będziesz poproszony o rozwiązanie jednego zadania i studium przypadku (case study), aby wiedza zdobyta w części pierwszej od razu znalazła praktyczne zastosowanie.

Moduł 3: Konsultacje indywidualne (20 minut)

W ostatniej części kursu, trwającej 20 minut możesz zadać dowolne pytania na temat etykiety biznesowej bądź też skonsultować wybrane przez siebie sytuacje czy dylematy wiążące się z tą tematyką. To czas dla Ciebie i to Ty decydujesz o tematyce ostatniej części konsultacji.

Cena:  200 zł brutto.

Informacja o prowadzącej:

photo_resizedDr Maria Pierzchała jest  absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wiedeńskiej Akademii Dyplomatycznej oraz Uniwersytetu Wiedeńskiego. Maria Pierzchała prowadziła zajęcia m.in. w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu a także w prestiżowej Szkole Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Genewie. Odbyła praktyki w ONZ w Nowym Jorku oraz w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Jest autorką książki „Dyplomacja od podstaw w opowieściach ekspertów”.

Dodatkowe informacje: 0048 608 020 982.

Zapisy na szkolenie

Savoir-vivre w pigułce – Online